Round 1 | |||||||
1 | 30.Sep | Old Parkonians 4th | vs | Crouch End Vampires 5th | 6―8† | ||
2 | 30.Sep | Old Parmiterians 9th | vs | Old Parmiterians 8th | 0―8 | ||
3 | 14.Oct | Old Finchleians 4th | vs | St. James' Old Boys 4th | L―W | ||
4 | 18.Nov | Polytechnic 8th | vs | City of London 2nd | 0―2 | ||
5 | 30.Sep | Old Wimbledonians 2nd | vs | Bank of England 4th | 2―0 | ||
6 | 07.Oct | Old Wilsonians 6th | vs | Ibis Eagles | 0―3 | ||
7 | 07.Oct | Old Wilsonians 5th | vs | Merton 5th | 2―3 | ||
8 | 30.Sep | Old Blues 3rd | vs | South Bank Cuaco 8th | 6―1 | ||
9 | 30.Sep | Civil Service 7th | vs | Ibis Eagles 2nd | 0―3 | ||
10 | 30.Sep | Actonians Association 8th | vs | Old Meadonians 6th | 3―2 | ||
Round 2 | |||||||
11 | 25.Nov | Norsemen 4th | vs | East Barnet Old Grammarians 4th | 0―10 | ||
12 | 21.Oct | Crouch End Vampires 5th | vs | St. James' Old Boys 4th | 5―1 | ||
13 | 21.Oct | Winchmore Hill 7th | vs | Old Parmiterians 8th | 3―4 | ||
14 | 21.Oct | Southgate Olympic 4th | vs | Alexandra Park 7th | 4―3 | ||
15 | 21.Oct | Old Wimbledonians 2nd | vs | Old Blues 3rd | 1―3† | ||
16 | 25.Nov | Merton 5th | vs | Actonians Association 8th | 2―6 | ||
17 | 11.Nov | Ibis Eagles 2nd | vs | Old Blues 2nd | 4―1 | ||
18 | 06.Jan | Ibis Eagles | vs | City of London 2nd | W―L | ||
Round 3 | |||||||
19 | 13.Jan | East Barnet Old Grammarians 4th | vs | Southgate Olympic 4th | 4―1 | ||
20 | 13.Jan | Old Parmiterians 8th | vs | Crouch End Vampires 5th | 1―2 | ||
21 | 10.Feb | Ibis Eagles | vs | HSBC 4th | 1―0 | ||
22 | 13.Jan | Polytechnic 7th | vs | South Bank Cuaco 6th | 4―2 | ||
23 | 13.Jan | Actonians Association 8th | vs | Merton 4th | 2―4 | ||
24 | 13.Jan | Civil Service 6th | vs | Old Wimbledonians | 1―0 | ||
25 | 13.Jan | Old Meadonians 5th | vs | South Bank Cuaco 7th | 1―3 | ||
26 | 13.Jan | Ibis Eagles 2nd | vs | Old Blues 3rd | 2―3 | ||
Quarter-Final | |||||||
27 | 09.Mar | Merton 4th | vs | Ibis Eagles | 2―5 | ||
28 | 10.Feb | Polytechnic 7th | vs | Crouch End Vampires 5th | 1―3 | ||
29 | 09.Mar | Civil Service 6th | vs | East Barnet Old Grammarians 4th | 0―4 | ||
30 | 10.Feb | Old Blues 3rd | vs | South Bank Cuaco 7th | 3―1 | ||
Semi-Final | |||||||
31 | 16.Mar | East Barnet Old Grammarians 4th | vs | Crouch End Vampires 5th | 3―1 | ||
32 | 16.Mar | Ibis Eagles | vs | Old Blues 3rd | 1―6 | ||
Final (at Old Finchleians) | |||||||
33 | 23.Mar | East Barnet Old Grammarians 4th | vs | Old Blues 3rd | KO 2:00 |
HomehISTORYsPONSORSHIP |
Football |
ClubsPlayersrEFEREES |
Handbook |